SELECT YOUR LANGUAGE | |

Bakliyat sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan Çalışkan Tarım Ürünleri, 1980 yılından bu yana Çanakkale/Biga’da Mümin Çalışkan tarafından... 

Çeltik-pirinç, kuru bakla, fasülye ve nohut. Firmamızın bünyesinde işlediğimiz ve satışını yaptığımız ürünler hakkında bilgi edinebilir, dilediğiniz ürünü bizimle irtibata geçerek satın alabilirsiniz

Ürünlerimizin kalitesine, markamızın gücüne güveniyoruz. Her zaman en iyi ürünü sizlere ulaştırabilmek, kalitemizi perçinlemek için.

T: 0286. 316 4118 / 316 8656
Depo : 0286. 316 7022
F: 0286. 316 3640


A: İstiklal Cd. No:112-317

Biga / ÇANAKKALE. 

1980'LERDEN BUGÜNE

Kurulduğumuz günden bu yana bakliyat alanından başka, Biga ve Gönen bölgesinde çeltik alım satımı ve çeltik experliği hizmeti vermekteyiz.

 

Bakliyat sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan Çalışkan Tarım Ürünleri, 1980 yılından bu yana Çanakkale/Biga’da Mümin Çalışkan tarafından işletilmektedir. 1983 yılında yurt dışına fasulye ihracatı, müteakibinde bakla ihracatını gerçekleştirdik. 1985 yılında nohut eleme makinaları, 1986 yılında bakla kırma ve eleme makinaları ile 1988 yılında tesisimizi kurduk. 


Bakanlık onaylı gıda üretim ve paketleme belgeleriyle, tesisimizde özellikle beyaz nohut, kabuklu bakla, iç bakla (fava bakla), kuru fasulye, çeltik, pirinç üretimiyle yurtiçi ve yurtdışı pazarına 50 ve 25 kg.’lık paketler halinde hizmet vermekteyiz.


Şu an bakla soyma makinaları ile fava bakla üretimi yapan Türkiye'deki birkaç firmadan biriyiz. Kurulduğumuz günden bu yana bakliyat alanından başka, Biga ve Gönen bölgesinde çeltik alım satımı ve çeltik experliği hizmeti vermekteyiz.


Daima doğruluk ve dürüstlük ilkesiyle yoluna devam eden firmamız, üreticiden tüketiciye her zaman en iyiyi, kaliteyi ulaştırmaya çalışmış, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul etmiştir.
Hedefimiz, bakliyat sektöründe sağlamış olduğumuz güveni ve ürün kalitesini her geçen gün artırarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, uluslararası standartlar doğrultusunda üreticimizden tüketicimize kaliteli ürünler sunmaktır.

 

KALİTELİ ÜRÜNÜN ADRESİ

Firmamızın bünyesinde işlediğimiz ve satışını yaptığımız ürünler hakkında bilgi edinebilir, dilediğiniz ürünü bizimle irtibata geçerek satın alabilirsiniz.

 

Daima doğruluk ve dürüstlük ilkesiyle yoluna devam eden Çalışkan Tarım, her zaman halkımıza en iyiyi, kaliteyi ulaştırmaya çalışmıştır.

 

 

REFERANSLARIMIZ

Çalıştığımız ve çalışmakta olduğumuz bazı firmalar şunlardır.

 

Gökbayrak Gıda Maddeleri Tic.San.A.Ş. / İSTANBUL

Memişler Bakliyat San.Tic.A.Ş. / MERSİN

Asya Gıda A.Ş. / İSTANBUL

Reis Tarımsal Ürünler San. Tic.A.Ş. / İSTANBUL

Bora Tarım Ürünleri Gıda San.Tic.Ltd.Şti. / İSTANBUL

Gürel İhracat A.Ş. / İZMİR

Körfez Gıda ve Tarım Ürünleri Paz. ve Tic. Ltd.Şti. / İZMİR

Başhan Tarımsal Ürünleri A.Ş. / MERSİN

Özdeş Gıda Paz.San.Tic. A.Ş. / İSTANBUL

Ak Çeltik Ltd.Şti. / ADANA

ABC Gıda Üretim San.Tic. A.Ş. / AFYON

AGM Gıda San. ve Tic. A.Ş. / İSTANBUL

 
LİNKLER
 
anasayfa
 
ürünler
 
belgeler
 
kurumsal
 
iletişim
 
 
 

 

 

 

A